Vítejte na mých osobních stránkách

Jmenuji se Petr Kopka, narodil jsem se 18. ledna 1981 v Ostravě, dosud zde bydlím, jsem svobodný, bezdětný. Chodil jsem zde do základní školy Šeříková v Ostravě – Výškovicích.

V Ostravě jsem také navštěvoval Střední průmyslovou školu elektrotechniky a informatiky, kde jsem v roce 1999 vykonal maturitní zkoušku v oboru Elektrotechnika se zaměřením na informační technologie.

Na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava jsem v roce 2005 vykonal bakalářskou zkoušku v oboru Informatika a v červnu 2007 státní závěrečnou zkoušku v oboru Inženýrská informatika.

Zajímám se zejména o grafiku, design a hudbu. A dále o vzdělávání, přírodu, filmy, fotografování, aktuality, nové technologie, auta, umění a modeling. Několik posledních let se zajímám také o internet a komunikaci prostředníctvím tohoto média a web design. Chodím často do posilovny, zahraji si stolní tenis, mám rád plavání a zajezdím si na kole – ale to opravdu jen svátečně :-) Při mé práci s grafikou se snažím o preciznost výsledného dojmu. Rád si vyslechnu opačné názory, vadí mi však netolerance a lidská nepoučitelnost.

PODĚKOVÁNÍ

Fotografii v horním banneru vyfotil půl druhého roku před prvním spuštěním těchto stránek (3. dubna 2006) můj kamarád z vysoké školy Tomáš Kotula. Tehdy mě nenapadlo, že fotka bude jako stvořená pro tento účel.

Korekturu textu udělala moje dobrá kamarádka Terezka Valihrachová (viz kresby v sekci grafika :) Moc mi pomohla a tímto jí děkuji za spolupráci.

V nespolední řadě patří můj dík Štěpánu Raškovi, který mi on-line poskytl cenné rady týkající se umístění těchto stránek na internet:)